HABERLER

About

Değerli Dostlarımız -13 – 16 Mart 2013 Çarşamba – Cumartesi tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan 14. Uluslar Arası Kapı, Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarındaki standımızı (Salon: 6 Stand: 610 – Salon: 8 Stand: 803) ziyaretinizden onur duyarız.

About

WACKER, GENIOSIL® SERİSİ İLE 2011 AVRUPA YAPI DERZ MACUNU YENİ ÜRÜN GELİŞTİRME ÖDÜLÜNÜ KAZANDI -Bir zamanlar çizim panosunda imkansız görülen bir düşünce ve laboratuar dışında ortaya çıkmaz sanılan bir özellik benzersiz bir teknolojinin ticarileşmesine yol açtı. Böylece eşsiz performans, yüksek katkı ve müşteriye sağladığı katma değer ile yeni bir ürün konseptinin doğuşu kanıtlandı.

Elbette gurur duymamız gerekli.

İşte bu yüzden Londra’da gerçekleşen bir törenle Frost & Sullivan 2011 Avrupa Yapı Derz Macunu Yeni Ürün Geliştirme Ödülü, GENIOSIL® Ürün Serisine verildi.

Yenilikçi α-silane teknolojisi temelinde ortaya çıkan GENIOSIL® Ürünleri kullanıcılarına arzu edilen özelliklere sahip eşsiz yapıştırıcılar ve derz macunları sunmaktadır. Bu ürünler global ölçekte tüm mevzuatları da karşılamaktadır.

GENIOSIL® ürünlerini eşsiz kılan özellikleri, hangi uygulamalar için tasarlandığını ve bu teknolojiden sizin de nasıl yararlanacağınızı merak ediyorsanız, bizimle temasa geçiniz.

WACKER Takımı